Studenci / Wydarzenia

Gra miejska już we wrześniu

Chcesz wcielić się w rolę detektywa i rozszyfrować największe tajemnice Wrocławia? Weź udział w grze miejskiej, którą w sobotę 9 września organizuje Pracownia Badań Krajobrazu Instytutu Geografii i Rozwoju Regionalnego UWr.

Gra miejska pt. „Historia zapisana w krajobrazie” jest częścią obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, które w tym roku odbywają się pod hasłem „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”.

Uczestnicy na podstawie śladów historii zapisanych w krajobrazie miasta będą odkrywać dzieje Wrocławia i jego różnorodną, wielokulturową przeszłość. Uczestnicy gry będą przemierzać Stare Miasto i jego najbliższe otoczenie, by w trakcie rozwiązywania kolejnych zadań i zagadek odkrywać miejsca i obiekty związane zarówno z przestrzennym rozwojem Wrocławia, jak i ważnymi wydarzeniami i postaciami w jego historii.

Gra startuje w sobotę 9 września o godz. 10.00 w sali 336 Instytutu Geografii i Rozwoju Regionalnego
(gmach główny UWr., III piętro, pl. Uniwersytecki 1).

Uczestnicy zostaną podzieleni na 2 – osobowe grupy.
Zapisy drogą elektroniczną na adres e-mail: wojciech.jurkowski@uwr.edu.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 września.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresami e-mail: agnieszka.latocha@uwr.edu.pl oraz
anna.grochowska@uwr.edu.pl

Więcej informacji o wydarzeniu na fanpage’u gry miejskiej.

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

8 Sie 2017

ostatnia modyfikacja: 18 Wrz 2017

Licencja Creative Commons Powyższy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w ramach CC BY 2.0.