Ludzie / Studenci / Wydarzenia

UWr na targach edukacyjnych

We wrześniu ruszają największe w Polsce targi edukacyjne skierowane do maturzystów, kandydatów na studia „Salon Maturzystów” organizowane przez Perspektywy w 16 głównych ośrodkach akademickich w Polsce. Uniwersytet Wrocławski w tym roku odwiedzi aż 8 miast – Warszawę, Poznań, Lublin, Rzeszów, Łódź, Kraków, Gdańsk i Wrocław. Zapraszamy na nasze stoiska!

Na rok akademicki 2018/2019 Uniwersytet Wrocławski będzie prowadził rekrutację na blisko 80 kierunków studiów I i II stopnia w formie stacjonarnej i niestacjonarnej, oferta obejmuje ponad 200 specjalności na wszystkich kierunkach, zapraszamy także na 30 programów w języku angielskim. O zasadach rekrutacji opowiemy maturzystom podczas Salonu Maturzystów.

Harmonogram Salonu Maturzystów 2017:

Warszawa – 7–8 września, Politechnika Warszawska, Gmach Główny, Plac Politechniki 1

Poznań – 11–12 września, Politechnika Poznańska, Centrum Wykładowo-Kongresowe, ul. Piotrowo 2

Lublin – 18–19 września, Uniwersytet Przyrodniczy, Centrum Kongresowe, ul. Akademicka 15

Rzeszów – 20–21 września, Politechnika Rzeszowska, Miasteczko Akademickie, ul. Powstańców Warszawy 12

Wrocław –21–22 września, Politechnika Wrocławska, Centrum Kongresowe, ul. Janiszewskiego 8

Łódź – 25–26 września, Uniwersytet Łódzki, Wydział Zarządzania, ul. Jana Matejki 22/26

Kraków – 26–27 września, Uniwersytet Jagielloński, Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 35

Gdańsk – 28–29 września, Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6

Więcej informacji na stronie Perspektyw.

Do zobaczenia!

Dodane przez: Agata Sałamaj

29 Sie 2017

ostatnia modyfikacja: 28 Wrz 2017

Licencja Creative Commons Powyższy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w ramach CC BY 2.0.