Doktoranci / Pracownicy / Studenci

Zakładka „ZAPROSZENIA” na stronie KRASP

Na stronie KRASP (Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich) pojawiła się nowa zakładka „ZAPROSZENIA”, gdzie można znaleźć m.in. zaproszenia do udziału w konferencjach, spotkaniach, warsztatach, seminariach i targach edukacyjnych, oferty współpracy, informacje o konkursach, stypendiach dla studentów i kadry akademickiej itp. Informacje te zostały podporządkowane do następujących kategorii: – sprawy kształcenia, – sprawy nauki, – współpraca międzynarodowa oraz – współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Interesujące informacje mogą więc tam znaleźć zarówno studenci, naukowcy, jak i osoby niezwiązane bezpośrednio z uczelniami.

Dodane przez: Agata Kreska

18 Wrz 2017

ostatnia modyfikacja: 18 Wrz 2017

Licencja Creative Commons Powyższy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w ramach CC BY 2.0.