Doktoranci / Konferencje / Nauka / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia / 4 Październik

Debata na temat Ustawy 2.0

Serdecznie zapraszamy do udziału w otwartej uniwersyteckiej debacie na temat założeń projektu nowej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce – Ustawa 2.0.

Debata, w której będą mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani – zarówno pracownicy Uniwersytetu Wrocławskiego, jak i studenci naszej uczelni – odbędzie się w 4 października, w sali 1D im. Unii Europejskiej, w budynku D, na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii. Początek spotkania zaplanowano na godz. 10.00.

W związku ze środową dyskusją prof. dr hab. Adam Jezierski, rektor UWr, wprowadził godziny rektorskie wolne od zajęć dydaktycznych (od godz. 9.30 do 14.00).

Dodane przez: Michał Raińczuk

29 Wrz 2017

ostatnia modyfikacja: 5 Paź 2017

Licencja Creative Commons Powyższy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w ramach CC BY 2.0.