Wydarzenia / 11 Październik

50-lecie Instytutu Psychologii w Oratorium Marianum

Pół wieku temu na Uniwersytecie Wrocławskim utworzono studia psychologiczne. 11 października w Oratorium Marianum odbędzie się z tej okazji wyjątkowa uroczystość.

Skierowana do studentów, pracowników oraz wszystkich osób związanych z Instytutem Psychologii uroczystość będzie m.in. okazją do wysłuchania znakomitych wykładów. W programie przewidziane są:

• inauguracja uroczystości przez rektora Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr hab. Adama Jezierskiego
• słowo wstępne dziekana Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr hab. Przemysława Wiszewskiego
• przywitanie gości przez dyrektora Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego dr hab. Piotra Sorokowskiego prof. UWr
• wystąpienie doc. dr Alina Czapigi, prodziekan ds. dydaktycznych i socjalnych Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych „Kilka słów o historii Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego”
• wykład dr hab. Anny Oleszkowicz prof. UWr „Bunt młodzieńczy wczoraj i dziś. Perspektywa teoretyczna i empiryczna”
• wykład dr hab. Macieja Karwowskiego prof. UWr „Kreatywność w edukacji – sytuacja podwyższonego ryzyka? ”

Obchody jubileuszu psychologii w Oratorium Marianum rozpoczną się w środę, 11 października, o godz. 12.00 i potrwają do godz. 14.00.

Dodane przez: Michał Raińczuk

10 Paź 2017

ostatnia modyfikacja: 13 Paź 2017

Licencja Creative Commons Powyższy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w ramach CC BY 2.0.