Doktoranci / Ludzie / Nauka / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia / 7 Listopad

Studium Generale – wykład Profesora Tomasza Arciszewskiego

Studium Generale im. Profesora Jana Mozrzymasa zaprasza na wykład Profesora Tomasza Arciszewskiego pt. Kreatywność człowieka i maszyny – 45 lat doświadczeń.
Do dyskusji wprowadzi Dariusz Tarnawski, profesor nauk biologicznych, specjalista w zakresie entomologii i zoologii, pracownik Instytutu Biologii Środowiskowej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Data: wtorek, 7 listopada 2017, godz. 17.15
Miejsce: Oratorium Marianum (gmach główny UWr, pl. Uniwersytecki 1)

Wstęp wolny.

Prof. Dariusz Tarnawski Fot. Archiwum prywatne

Tomasz Arciszewski – profesor George Mason University w Wirginii, współpracownik NASA, autorytet w dziedzinie inżynierii wynalazczości; twórca i propagator nowego modelu kształcenia inżynierów, nawiązującego m.in. do tradycji renesansu i Teorii Inteligencji Sukcesu; kontynuator prac badawczych w zakresie kreatywności z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć neuropsychologii, pozytywnej psychologii oraz socjologii

Dodane przez: Monika Śliwa

7 Lis 2017

ostatnia modyfikacja: 9 Lis 2017

Licencja Creative Commons Powyższy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w ramach CC BY 2.0.