Doktoranci / Ludzie / Nauka / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia

Weź udział w drugiej edycji konkursu Młode Talenty

Dolnośląski Klub Kapitału ponownie nagrodzi wybitnych studentów oraz młodych naukowców. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9 lutego.

Dolnośląski Klub Kapitału przyzna wyróżnienia w sześciu kategoriach: sukces naukowy, sukces w zakresie innowacji, sukces artystyczny, sukces w zakresie działalności społecznej, sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej i sukces sportowy.

Finał pierwszej odsłony  „Młodych Talentów” odbył się w maju ubiegłego roku w Operze Wrocławskiej. W związku z bardzo pozytywnym odbiorem imprezy przez młodzież akademicką i kadrę naukową Dolnośląski Klub Kapitału postanowił organizować konkurs cyklicznie. Gala podsumowująca tegoroczną edycję zastała zaplanowana na 19 marca. Nagrody i wyróżnienia przyzna kapituła, w skład której wchodzą rektorzy uczelni, reprezentanci regionu oraz dolnośląscy przedsiębiorcy.

Studentów i pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy chcą wziąć udział w konkursie „Młode Talenty”, prosimy o składanie ankiet zgłoszeniowych Agacie Sałamaj (Biuro ds. promocji UWr, pl. Uniwersytecki 1, pokój 134) – do 9 lutego.

Regulamin konkursu oraz ankieta zgłoszeniowa są dostępne w poniższych załącznikach.

Dodane przez: Michał Raińczuk

4 Sty 2018