Weź udział w konkursie Wrocławska Magnolia

Zapraszamy absolwentów Uniwersytetu Wrocławskiego do udziału w konkursie Prezydenta Wrocławia „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” skierowanym do absolwentów wrocławskich uczelni, których prace magisterskie, obronione w roku akademickim 2016/2017, dotyczyły tematyki  poprawy szeroko rozumianej jakości życia wrocławian (ochrona środowiska naturalnego i zdrowia człowieka, zagospodarowanie terenów zielonych).

Zgłoszenia uczestników XV edycji konkursu „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” należy przekazać do 19 stycznia 2018 roku Panu dr. Bartoszowi Borczykowibartosz.borczyk@uwr.edu.pl

Powinny one zawierać elektroniczne wersje: formularza zgłoszeniowego, pracy dyplomowej i opinii promotora. Podpisany formularz zgłoszeniowy należy złożyć w gmachu głównym UWr, pok. 113; osoba odpowiedzialna: Patrycja Cicha.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć na stronach internetowych Wrocławskiego Centrum Akademickiego oraz u pełnomocnika rektora ds. konkursu „WROCŁAWSKA MAGNOLIA” dr. Bartosza Borczyka.

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

11 Sty 2018