Ludzie / Nauka / Studenci / Wydarzenia

Rekrutacja start!

3 kwietnia rozpoczęliśmy rekrutację na studia na Uniwersytet Wrocławski na rok akademicki 2018/2019. Internetowy System Rejestracji Kandydatów www.irka.uni.wroc.pl został uruchomiony równo o północy. Na studia stacjonarne I stopnia rejestracja potrwa do 8 lipca, na studia stacjonarne II stopnia do 16 września, a rekrutacja na studia niestacjonarne I i II stopnia potrwa do września, a na niektórych wydziałach nawet do października. Wsród nowych kierunków znalazły się: chemia i toksykologia sądowa (II stopnia stacjonarne), chemia medyczna (II stopnia stacjonarne), inżynieria geologiczna (II stopnia stacjonarne), zarządzanie projektami społecznymi (II stopnia stacjonarne), filologia ukraińska z językiem angielskim (I i II stopnia stacjonarne).

Prowadzimy rekrutację na ponad 70 różnych kierunków studiów, w tym:

studia w języku polskim:

W ramach tych kierunków oferujemy ok. 230 specjalności i specjalizacji do wyboru w trakcie studiów oraz studia międzyobszarowe i indywidualne opierające się na zasadzie tutoringu. Kształcenie – w zależności od kierunku – odbywa się w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

studia w języku angielskim:

Ponadto w ofercie:

Jeśli chcesz wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym, musisz zarejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów poprzez stronę www.rekrutacja.uni.wroc.pl lub bezpośrednio na stronie www.irka.uni.wroc.pl. Pamiętaj, że o przyjęciu na studia nie decyduje kolejność zapisów, ale lepiej zapisać się wcześniej,  To zajmie Ci tylko kilka lub kilkanaście minut. W postępowaniu rekrutacyjnym na stacjonarne studia I stopnia oraz jednolite magisterskie, w przypadku kandydatów z tzw. nową maturą (zdawaną w latach 2002, 2005–2018), brane są pod uwagę wyniki egzaminów maturalnych z określonych przedmiotów.

Jeśli nie zdawałeś któregoś z nich, w większości przypadków otrzymasz za niego 0 punktów, ale możesz przystąpić do postępowania rekrutacyjnego. Jeśli egzamin z danego przedmiotu zdawany był na dwóch poziomach, to pod uwagę będzie brany ten wynik, który okaże się korzystniejszy. Rekrutację na niektóre kierunki uzupełnia dodatkowa rozmowa kwalifikacyjna.

Opisy kierunków, harmonogramy rekrutacji, opłaty za studia niestacjonarne, limity miejsc na poszczególne kierunki można znaleźć w serwisie rekrutacyjnym www.rekrutacja.uni.wroc.pl. Na pytania dotyczące rekrutacji odpowiadamy poprzez media społecznościowe: fb/uniwroc, snapchat/uniwroc.

Informacje dotyczące zasad rekrutacji na studia w języku polskim oraz rekrutacja cudzoziemców na studia w języku polskim  DZIAŁ NAUCZANIA pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny, pok. 238) 50-137 Wrocław poniedziałek–piątek 10.00–15.00  tel. +48 71 343 01 43, +48 71 375 22 37, +48 71 375 22 55 rekrutacja@uwr.edu.pl

Informacje o ofercie studiów w języku angielskim oraz rekrutacja cudzoziemców na studia w języku angielskim  BIURO WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ (INTERNATIONAL OFFICE) pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny, pok. 36) 50-137 Wrocław poniedziałek–piątek 10.00–15.00 (środa nieczynne) tel. +48 71 375 28 77 international@uwr.edu.pl.

Zapraszamy!

Troje śmiejących się studentów