Ankieta dla studentów I roku

Szanowna Studentko, Szanowny Studencie,

w trosce o jakość kształcenia studentów na Uniwersytecie Wrocławskim wdrażana jest od roku akademickiego 2018/2019 platforma badawcza, która będzie stanowić wsparcie w doskonaleniu jakości kształcenia na Naszej Uczelni.

Jesteście pierwszym rocznikiem cyklu kształcenia, do których będziemy się zwracać okresowo z prośbą o podzielenie się swoimi opiniami w formie wypełniania ankiety ewaluacyjnej na temat oferty naukowo-dydaktycznej Uniwersytetu Wrocławskiego, satysfakcji z realizacji i organizacji programu studiów na wybranym przez siebie kierunku, rozwoju swoich zainteresowań, oferowanej pomocy stypendialnej i materialnej, a także wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłym życiu zawodowym.

Wyrażam głęboką nadzieję na Wasz szeroki udział w dzieleniu się opiniami na temat Uniwersytetu Wrocławskiego, które wesprą doskonalenie jakości kształcenia na Naszej Uczelni. Ankiety zostaną przesłane Państwu już jutro (8.11.2018 r.) na uniwersytecką skrzynkę pocztową.

Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku

prof. dr hab. Adam Jezierski

Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego