Badanie: Akademia w trakcie pandemii

Zapraszamy wszystkie osoby pracujące na stanowisku nauczyciela akademickiego do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym doświadczenia pracy na uczelni w trakcie pandemii COVID-19.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie badawczym pt. “UNICOV: Akademia w trakcie pandemii. Doświadczenia i organizacja pracy na polskich uczelniach”. Badanie realizowane jest pod auspicjami Komisji ds. Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) przez zespół badaczek i badaczy z UMK, SGGW, UWr, SGH, UG i Uniwersytetu SWPS.

Celem badań jest identyfikacja wyzwań, z jakimi musiały radzić sobie osoby zatrudnione w rolach nauczycieli akademickich w czasie pandemii oraz wstępne rozpoznanie skutków pandemii dla funkcjonowania w tej roli. Badania te staną się podstawą ogólnodostępnego kompleksowego raportu obejmującego różne aspekty pracy akademickiej.

Z góry dziękujemy za gotowość podzielenia się swoimi doświadczeniami. Udział każdej osoby jest bardzo ważny – dla uzyskania całościowego obrazu doświadczeń akademii w pandemii istotne jest połączenie różnorodnych perspektyw: osób z różnych uczelni, na różnych stanowiskach, reprezentujących różne dyscypliny.

Link do ankiety UNICOV.

Dodane przez: Agata Kreska