Studenci / Wydarzenia

Bądź z nami na Kampusie Kariery

Aż 26 wystawców, 7 prelekcji, punkt konsultacji CV oraz konkurs z nagrodami – tak w skrócie przedstawia się program kolejnej edycji targów pracy Kampus Kariery. Wszystkich studentów i absolwentów zapraszamy już 14 listopada.

Targi pracy Kampus Kariery to wydarzenie organizowane przez Biuro Karier UWr każdego roku w dwóch edycjach – wiosennej na Wydziale Biotechnologii z myślą przede wszystkim o studentach i absolwentach kierunków ścisłych i przyrodniczych oraz jesiennej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii skierowanych zwłaszcza do studentów i absolwentów kierunków humanistycznych i społecznych. Uczestnicy  VIII edycji Kampusu Kariery będą mogli porozmawiać z wystawcami oferującymi prace, staże i praktyki, a także wziąć udział w warsztatach oraz skorzystać z doradztwa z punkcie konsultacji CV Biura Karier UWr. 14 listopada na uczestników czekają oferty m.in. z takich branż jak prawo, finanse, PR, branding, HR oraz tłumaczenia. Zapraszamy do budynku D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii (ul. Uniwersytecka 7/10) w godzinach 10.00-15.00.

Obowiązują zapisy na warsztaty i prelekcje:

10.00-11.30 | Jak rozkochać w sobie rekrutera? Karolina Baljon-Macher, HR Business Partner (Grupa Komunikacja Plus)

10.00-11.10 | 5 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim rozpoczniesz dorosłe życie – Planowanie Finansów Osobistych, Paweł Krzyżok, kierownik Biura Phinance S.A. we Wrocławiu

11.30-12.30 | Work-life balance, czyli jak osiągnąć równowagę pomiędzy obowiązkami a życiem prywatnym? Marta Furmaniak, HR Manager (Euro-Tax.pl S.A.)

12.00-12.45 | Wykorzystaj stwarzane szanse, Dominik Marzec, specjalista w oddziale ds. Inkubacji i Rozwoju Firm (Wrocławski Park Technologiczny)

13.00-13.30 | Pod ostrzałem zmian – wyzwania doradcy podatkowego w obliczu stale zmieniających się przepisów, Tomasz Wołczek, Partner Zarządzający działem podatkowym (WPW Wołczek, Proksa i Wspólnicy)

13.15-14.45 | Personal branding na przykładzie profilu zawodowego na Linkedin, dr Marek Kosendiak, specjalista ds. Centrum Wolontariatu i Programów Społecznych (Ośrodek „Pamięć i Przyszłość”)

13.20-14.00 | Praktyczne aspekty funkcjonowania RODO w przedsiębiorstwie, Robert Gruz, adwokat, Inspektor Ochrony Danych (Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. k.)

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Biura Karier UWr.

Zobacz fotorelację z poprzedniej edycji.

Dodane przez: Aleksandra Draus

30 Paź 2019