Nauka / Studenci

Bartek w drodze na szczyt Afryki (cykl „spełnić marzenie”)

Bartosz Baturo – student Uniwersytetu Wrocławskiego wyruszył na swoją wyprawę życia. Tym samym rozpoczynamy na uni.wroc.pl całoroczny cykl o Waszych spełnionych i do spełnienia marzeniach. Chcemy w nim pokazywać studenckie pasje, marzenia i plany. Szczególnie interesują nas te właśnie spełniane. Oto nagranie z Bartkiem na chwilę przed wylotem:

I mamy pierwsze informacje. Po pierwsze – udało się dotrzeć do Kenii – co w czasach zagrożenia koronawirusem nie jest proste. Po drugie w Afryce internet nie jest najszybszy, a w górach zapewne w ogóle go nie będzie – na razie jedziemy przez Nairobi. Spodziewaliśmy się Afrykańskiego gorąca, a pogoda jak W czasie Polskiej późnej wiosny. Chłodno. Mieszkańcy Nairobi bardzo przyjaźni, chociaż widać wszechobecną biedę.

Czekamy aż Bartek poza filami opisze nam gdzie jest i co widzi. I liczymy na zdjęcie ze szczytu!

Dodane przez: Tomasz Sikora

9 sty 2022