Strona używa plików cookies więcej

Studenci

Biuro Karier online

Siedzisz w domu i masz dużo wolnego czasu? Wykorzystaj go do rozwoju zawodowego! Specjaliści z Biura Karier UWr zapraszają studentów i absolwentów UWr do udziału w indywidualnych sesjach coachingowych oraz doradztwa zawodowego online.

Dla kogo coaching?

Osób, które chcą w pełni wykorzystywać swój potencjał, kompetencje i umiejętności. W trakcie sesji z coachem spodziewaj się identyfikacji trudności blokujących Cię w sferze zawodowej, opracowania technik, które pomogą Ci je przezwyciężyć, a także pracy nad motywacją, determinacją i odwagą do działania.

Kto go prowadzi?

Monika Jackowska jest certyfikowanym tutorem, akredytowanym coachem ACC ICF i team coachem. Z wykształcenia pedagog z dyplomem studiów podyplomowych na kierunku psychologia. Założycielka i właścicielka Instytutu Rozwoju i Doskonalenia specjalizującego się w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń z kompetencji miękkich oraz procesów coachingowych dla biznesu i oświaty. Manager z ponad 8-letnim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu zespołem w branży sprzedażowej i edukacyjnej. Specjalizuje się w szkoleniach z obszaru rozwoju osobistego i komunikacji interpersonalnej oraz we wdrażaniu kreatywnych i alternatywnych metod nauczania. W Biurze Karier Uniwersytetu Wrocławskiego pełni rolę specjalisty ds. rozwoju kariery, wspiera studentów i absolwentów w poszukiwaniu oraz rozwoju ich indywidualnych talentów i mocnych stron. Entuzjastka praktyki uważności Mindfulness. Żyje zgodnie z maksymą „Wszystko, czemu poświęcam uwagę, rośnie”.

Jak się zapisać?

Napisz kilka słów o sobie i swojej sytuacji na monika.jackowska@uwr.edu.pl i ustal dogodny termin oraz platformę, za pomocą której przeprowadzona zostanie sesja online.

Dla kogo doradztwo zawodowe?

Osób, które chcą porozmawiać o swojej przyszłości zawodowej. W trakcie sesji z doradcą zawodowym dowiesz się, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy jeszcze w trakcie studiów, jakie są możliwości zatrudnienia po Twoim kierunku studiów, co zrobić, jeśli okazało się, że Twój kierunek studiów jednak nie jest dla Ciebie, a także jakie są Twoje predyspozycje zawodowe, w jaki sposób możesz rozwijać swoje kompetencje oraz jak napisać dobre CV i list motywacyjny.

Kto je prowadzi?

Elżbieta Oleniacz-Czajka jest doradcą kariery, trenerem i szkoleniowcem. Z wykształcenia pedagog z dyplomem studiów podyplomowych na kierunkach zarządzanie kadrami oraz trener-konsultant-doradca. Moderatorka metody Design Thinking. Asesorka w wielowymiarowych procesach oceny kompetencji Assessment Center. Z Uniwersytetem Wrocławskim związana od wielu lat. W Biurze Karier Uniwersytetu Wrocławskiego pełni rolę specjalisty ds. rozwoju kariery, wspiera absolwentów w wejściu na rynek pracy, opracowaniu dokumentów aplikacyjnych, przygotowaniu się do rozmów kwalifikacyjnych oraz w tworzeniu Indywidualnych Planów Działań. Prowadzi warsztaty wzmacniające i budujące kompetencje miękkie. Od 9 lat jest koordynatorką Programu Mentoringowego dla Studentów UWr. Miłośniczka Bieszczad, kuchni włoskiej, sushi oraz wycieczek rowerowych.

Marta Idkowiak jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, od dziewięciu lat prowadzi firmę doradczo-konsultingową PEZMI, w której zajmuje się coachingiem oraz doradztwem biznesowym i zawodowym. Koordynowała projekty aktywizacyjne w roli doradcy zawodowego i coacha. Bierze udział w inicjatywach propagujących poradnictwo zawodowe, planowanie kariery i rozwój osobisty (m.in. od 2012 roku związana jest z Dolnośląskim Festiwalem Nauki). Posiada doświadczenie zawodowe w pracy w korporacji, w niewielkim przedsiębiorstwie, w formie samozatrudnienia, a także jako pracodawca. Współpracuje z menedżerami dolnośląskich firm i organizacji. W Biurze Karier Uniwersytetu Wrocławskiego pełni rolę specjalisty ds. rynku pracy oraz doradcy kariery. Obecnie prowadzi symulacje biznesowe ze studentami na platformie Revas. Chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat rynku pracy i planowania życia zawodowego.

Jak się zapisać?

Napisz kilka słów o sobie i swojej sytuacji na marta.idkowiak@uwr.edu.pl lub elzbieta.oleniacz-czajka@uwr.edu.pl i ustal dogodny termin oraz platformę, za pomocą której przeprowadzona zostanie sesja online.


Zapraszamy także do śledzenia profilu Biura Karier UWr na Facebooku, na którym znajdziecie m.in. aktualne oferty bezpłatnych webinarów.

Dodane przez: Aleksandra Draus

20 kw. 2020

ostatnia modyfikacja: 22 cze 2020