Biuro Karier: Program liderski – rekrutacja

Biuro Karier rusza z nowym programem skierowanym do tych studentów i studentek, którzy pragną zdobywać i rozwijać swoje kompetencje liderskie.

W zmiennych, niepewnych i nielinearnych czasach, stanowiska menadżerskie i kierownicze, wymagają rozwoju szczególnych kompetencji. W programie liderskim:

-weźmiesz udział w 7 webinarach rozwijających kompetencje kierownicze i menadżerskie,

-przejdziesz indywidualną ścieżkę rozwoju, wzmacniając i rozwijają kompetencje z tego obszaru,

– stworzysz kreatywny projekt, który będzie opublikowany na portalu Biura Karier,

– po ukończeniu programu otrzymasz certyfikat.

Program jest dla Ciebie jeśli:

· Praca zespołowa i rola lidera, to coś, co chcesz rozwijać i obszar, w którym chcesz nabywać nowych umiejętności i szlifować te, które już posiadasz.

· Dysponujesz co najmniej rocznym doświadczeniem w roli lidera np. projektu, stowarzyszenia, w organizacjach studenckich, pracy zawodowej.

· Chcesz poznać i rozwijać w praktyce kompetencje, których rynek pracy oczekuje od liderów przyszłości

· Chcesz wiedzieć, jak dobrze rozwijać sieć networkingową i budować relacje biznesowe oraz wiarygodną markę personalną.

· Chcesz poznać specjalistów z różnych dziedzin, którzy na podstawie swojej praktyki i doświadczenia, nauczą Cię, jak stawać się liderem przyszłości.

Bo jeszcze powinieneś/powinnaś wiedzieć zanim się zgłosisz?

· Program realizowany jest we współpracy z Pracodawcami i trwa 7 miesięcy

· W Programie może wziąć udział maksymalnie 16 osób – liczba miejsc jest ograniczona! Zapraszamy na Fanpage Biura Karier.

Szczegóły

Bardzo dziękujemy zespołowi z Koło Naukowe „COMMON” w składzie: Franciszek Nasiłowski, Aleksandra Kamińska, Zuzanna Kończyk, Magdalena Heba oraz Kornelia Słapa, za ogrom pracy włożony w przygotowanie content marketingu i opracowanie graficzne materiałów.

Dodane przez: Agata Sałamaj

16 Lis 2020