Strona używa plików cookies więcej

Wydarzenia

Biznes, czyli sztuka budowania relacji

Instytut Psychologii UWr serdecznie zaprasza na spotkanie z Miłoszem Brzezińskim – psychologiem, mentorem AIP Business Link, członkiem Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowanym coachem International Coaching Community, wykładowcą akademickim m. in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, a także doradcą w zakresie efektywności osobistej i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie.

Miłosz Brzeziński opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej. Jest także autorem książek „Biznes, czyli sztuka budowania relacji. Bryki z życia”, ” Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem”, „Wy wszyscy moi ja” oraz „Głaskologia”.

Podczas spotkania, które odbędzie się 3 czerwca o godz. 18.30 w auli Instytutu Psychologii UWr (ul. Dawida 1), Miłosz Brzeziński odniesie się m.in. do tematu budowania relacji w biznesie jako podstawowego wyznacznika efektywności pracy i zarządzania oraz osiągania sukcesu.

Spotkanie poprowadzi dr Magdalena Ślazyk-Sobol, adiunkt w Zakładzie Psychologii Zarządzania IPs UWr, specjalistka w zakresie rekrutacji oraz doboru personalnego, kierowniczka Pracowni HR oraz Studiów Podyplomowych z Psychologii Zarządzania w Instytucie.

Wstęp wolny. Znajdź wydarzenie na Facebooku.

Miłosz Brzeziński
Fot. Miłosz Brzeziński

Dodane przez: Agata Kreska

22 maja 2019

ostatnia modyfikacja: 5 Cze 2019