Strona używa plików cookies więcej

CASUS

W imieniu Komitetu Naukowego mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w międzynarodowej konferencji pn. UWr-CASUS-HZDR International Conference on Advanced Systems Research (CASUSCON), która odbędzie się w terminie 11-15 lipca 2022 r. we Wrocławiu.

Celem konferencji jest nawiązanie i zacieśnienie kontaktów pomiędzy grupami badawczymi z Polski i Niemiec, wymiana doświadczeń oraz najlepszych praktyk, a także prezentacja wyników prowadzonych dotychczas badań oraz wyznaczenie kierunków przyszłego rozwoju i współpracy uczelni Wrocławia i Saksonii. Jednym z punktów programu konferencji jest także ogłoszenie planów powołania polsko–niemieckiego Wrocławskiego Centrum Badań nad Systemami Zaawansowanymi.

Spodziewamy się, że w konferencji weźmie udział około 100 uczestników, a 60 z nich przedstawi prezentacje dotyczące nauk o zdrowiu i nauk przyrodniczych, materii oraz energii. Przewidziana jest także sesja posterowa.

Mam nadzieję, że tegoroczna konferencja będzie pierwszą z cyklu CASUSCON i wpisze się na stałe w kalendarz wydarzeń akademickich Wrocławia.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem: https://casuscon.uwr.edu.pl/