Strona używa plików cookies więcej

Wydarzenia

Chcesz się szczepić? Sprawdź SMSy! (nauczyciele akademiccy, 2. dawka)

Dział Usług Informatycznych Uniwersytetu Wrocławskiego rozpoczyna rozsyłanie smsów o szczepieniach – o konkretnych datach i godzinach. SMSy do studentów i pracowników administracyjnych będziemy wysyłać w przyszłym tygodniu. Na razie – od przyszłego wtorku – będziemy szczepić drugą turę naszych pracowników naukowych. Do piątku zaszczepimy wszystkich. Potem przyjdzie pora na studentów. Przypominamy do do najbliższej niedzieli 9 maja czekamy na zgłoszenia chętnych do szczepień – studentów, pracowników administracyjnych i członków rodzin naszych pracowników. Wszystkie szczepienia będą odbywać się w Bibliotece Uniwersyteckiej. 

Tutaj zbieramy zapisy studentów, doktorantów i pracowników: https://uni.wroc.pl/covid-19-uwr/

Tutaj czekamy na informacje o członkach rodzin pracowników, których chcielibyście zaszczepić w ramach akcji na Uniwersytecie Wrocławskim: https://uni.wroc.pl/szczepienia-rodziny-covid-19-uwr/

Jeśli, ktoś wcześniej zadeklarował chęć zaczepienia, ale w międzyczasie udało mu się już dostać termin bardziej pasujący, a może nawet został zaszczepiony – wtedy prosimy o poinformowanie Dyrektor Generalnej Uniwersytetu Wrocławskiego o tym fakcie. Chodzi o to, by nie blokować kolejki innym chętnym do szczepień: dyrektor.generalny@uwr.edu.pl.

Drugą dawką preparatu Astra Zeneca będziemy szczepić pracowników akademickich:

  • we wtorek 11 maja – z nazwiskami od  A do G
  • w środę 12 maja  G do M
  • we czwartek 13 maja M do S
  • w piątek 14 maja S do Z

Jeśli macie dodatkowe pytania, których nie wyczerpują powyższe informacje – prosimy, ślijcie je do szefa działu BHP Uniwersytetu Wrocławskiego – Dawida Piekarskiego.

Ps. W SMSie, który został do Państwa rozesłany autokorekta zmieniła imię pana Dawida na Dariusz. Prawidłowy mail to: dawid.piekarski@uwr.edu.pl. ;-)

Dodane przez: Tomasz Sikora

7 maja 2021

ostatnia modyfikacja: 13 maja 2021