Co to znaczy dobre kształcenie wyższe? – webinar

Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia serdecznie zaprasza społeczność, Uniwersytetu Wrocławskiego, a w szczególności studentów, do udziału w webinarze: Co to znaczy dobre kształcenie wyższe?

Czas:

1. poniedziałek, 22 listopada 2021 r., od 19:00 do 20:30 (90 minut) – kierunku humanistyczne
  2. wtorek, 23 listopada 2021, od 19:00 do 20:30 (90 minut) – kierunki społeczne

Uczestnicy dowiedzą się:

1. jakie studenci mają prawa w związku z organizacją i poziomem kształcenia
  2. gdzie studenci mogą szukać pomocy
  3. jakie są dobre praktyki w kształceniu w polskich uczelniach
  4. jak sprawdzić czy program studiów jest zgodny ze standardami europejskimi (rama systemowa Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego)
  5. czy uczelnia wywiązuje się z nałożonych obowiązków dot. zapewniania jakości kształcenia

Będzie też czas na pytania i konsultacje spraw indywidualnych.

Udział jest bezpłatny!

Rejestracja TUTAJ

Prowadzący:
Jakub Brdulak – polski delegat w Procesie Bolońskim w grupie zajmującej się zapewnianiem jakości, członek Polskiej Komisji Akredytacyjnej, ekspert litewskiej, łotewskiej oraz rumuńskiej Komisji Akredytacyjnej, pełnomocnik Rektora SGH ds. jakości kształcenia, członek zarządu Fundacji na rzecz Jakości Kształcenia.

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

19 lis 2021