Konferencje / Wydarzenia

Co wie o tobie sieć?

Takie pytanie powinien zadać sobie każdy świadomy użytkownik internetu. A odpowiedzi poszukać może podczas konferencji „#cyberbezpiecznie i RODO”, która odbędzie się na WPAE UWr. Uwaga! Miejsca można rezerwować do 27 maja!

By zaprezentować nieco inne oblicze przestrzeni wirtualnej, przeprowadziliśmy pewien eksperyment ze studentami – o jego wynikach opowiemy w trakcie wtorkowego spotkania. Będziemy badać zakamarki sieci, ale zmierzymy się również z kwestią bezpieczeństwa w kontekście korzystania z bankomatów czy kart płatniczych (w tym – rzecz jasna – podczas zakupów on-line). Sporo czasu poświęcimy RODO, tematowi niezwykle aktualnemu i budzącemu ogromne zainteresowanie (oraz wątpliwości).

Chętnych do wzięcia udziału w konferencji „#cyberbezpiecznie i RODO” (wtorek, 29 maja, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, budynek D, sala 2D, początek o godz. 10.00) prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca. Namiary mailowe oraz szczegółowy program imprezy znajdziecie na stronie Biura Karier UWr.

PROGRAM KONFERENCJI

10.00-10.30 #bezpiecznie UWr. Dwie edycje za nami
10.30-11.30 Cyberzagrożenia w praktyce. Ile wie o nas sieć?
11.30-12.30 Cyberzagrożenia – prawo – socjotechnika
12.30-13.00 przerwa
13.00-14.00 Cyberzagrożenia w życiu codziennym. Bankomaty, karty płatnicze, prawo autorskie
14.00-15.00 RODO – co nas czeka?

Dodane przez: Michał Raińczuk

25 maja 2018