SocjoPercepcje vol. 25 „Kryzys oswojony? Jakość pracy w Polsce w post-pandemicznej Polsce”

27 kwietnia 2022 roku we Wrocławiu odbyło się spotkanie w ramach SocjoPercepcji vol. 25 | Kryzys oswojony? Jakość pracy w (post-)pandemicznej Polsce poświęcone wynikom naszego projektu.

Goście: Wojciech Chrubasik, artysta wizualny, fotograf dokumentalista, były kurier rowerowy

Dr Jan Czarzasty, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, kierownik Zakładu Socjologii Ekonomicznej

Dr hab. Adam Mrozowicki, prof. UWr, Uniwersytet Wrocławski, kierownik Zakładu Socjologii Pracy i Gospodarki

Prowadzenie: Olga Gitkiewicz, Uniwersytet Wrocławski, doktorantka w Kolegium Doktorskim Socjologii, pisarka i reportażystka

Spotkanie zostało zorganizowane przez Oddział Wrocławski Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Sekcja Socjologii Pracy Polskiego Towarzystwa Socjologicznego we współpracy z Wrocławskim Instytutem Kultury i Muzeum Współczesnym Wrocław.

Link do zapisu spotkania poniżej:

grafika socjopercepcje