Strona używa plików cookies więcej

Zmagasz się z emocjami spowodowanymi obecną sytuacją? Czujesz niepokój o zdrowie własne lub bliskich, obawiasz się przedłużającego się odosobnienia lub martwisz się o swoją pracę? Zespół Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego UWr zaprasza Cię do konsultacji online.

Aby umówić się na konsultację wyślij e-mail na adres: pkpps@uwr.edu.pl lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie www.pkip.psychologia.uni.wroc.pl.

Skorzystaj ze wsparcia psychologicznego lub przekaż tę informację osobom, które mogą jej potrzebować.

Przeczytaj list napisany przez zespół Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego UWr:

Witajcie, w związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, z początkiem marca br. praca wielu instytucji, w tym uczelni wyższych zmieniła swój charakter. Nauka, edukacja, niektóre usługi, ale także codzienne spotkania międzyludzkie przeniosły się do świata wirtualnego. Te duże zmiany, skutkujące równocześnie fizycznym odosobnieniem i większą niż zwykle dozą nieprzewidywalności, nie pozostają bez wpływu na nasze życie psychiczne. Wiele osób nadal potrzebuje pomocy psychologicznej w odniesieniu do przeżywanych sytuacji kryzysowych, inni szukają wsparcia w związku z zaistniałą sytuacją i jej konsekwencjami.

W związku z tym Zespół Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego działający w Instytucie Psychologii UWr, który na co dzień prowadził konsultacje psychologiczne w kontakcie bezpośrednim przy ul. Dawida 3 we Wrocławiu, uruchamia obecnie bezpłatne konsultacje online za pośrednictwem aplikacji Skype.

Możesz zgłosić się do nas zarówno, jeśli zmagasz się z emocjami spowodowanymi stanem epidemii, np. niepokojem o zdrowie własne lub bliskich, albo jego konsekwencjami wynikającymi z przedłużającego się odosobnienia, rozłąki z członkami rodziny, zmiany trybu pracy, groźby utraty pracy, niepokoju o przyszłość czy też spowodowanymi innymi problemami życiowymi, o których chciałbyś lub chciałabyś porozmawiać.

Aby umówić się na konsultację wyślij maila na adres: pkpps@uwr.edu.pl. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej: www.pkip.psychologia.uni.wroc.pl.

Przekaż tę informację także innym osobom, które mogą potrzebować wsparcia.

Zapraszamy,
Zespół PKiPP

Więcej o Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego UWr przeczytasz w artykule Pierwsze kroki w zawodzie psychologa.