Strona używa plików cookies więcej

Wydarzenia

Darmowa prenumerata „Gazety Wyborczej” dla studentów UWr!

Studiujesz na UWr? Chcesz mieć dostęp do najnowszych informacji, wielu serwisów prasowych i być na bieżąco z wydarzeniami w kraju i na świecie? Przypominamy, że możesz skorzystać z darmowej prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej". Ze wszystkich treści możesz korzystać aż rok! Uniwersytet Wrocławski został również partnerem programu "Masz staż!". Możesz wygrać płatny staż w jednym z działów Wyborcza.pl i Gazety Wyborczej.

Prenumerata

Prenumerata „Gazety Wyborczej” w wersji Premium trwa rok. Przeczytaj uważnie regulamin dostępny na stronie. Po okresie darmowej prenumeraty trzeba ją wyłączyć, by nie ponieść kosztów.

Prenumerata „Wyborczej” w pakiecie Premium to m.in.:

  • dostęp do wszystkich serwisów z grupy Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl
  • dostęp do pełnego archiwum tekstów, które możesz wykorzystać do cytowania w swoich pracach
  • specjalne zniżki dla prenumeratorów, m.in. na e-booki i audiobooki w Publio.pl, książki w Kulturalnysklep.pl oraz na przesyłki Glob Kurier
  • dostęp do aplikacji „Książki. Magazyn do czytania” i „Wysokie Obcasy Extra”
  • dostęp do lokalnych informacji z 30 polskich miast

Na bezpłatną roczną prenumeratę możesz się zapisać na stronie serwisu Wyborcza.pl korzystając ze swojego uniwersyteckiego maila (tylko w Ten sposób obejmie cię bezpłatna roczna prenumerata).

Jednocześnie zachęcamy inne ogólnopolskie i lokalne dzienniki do podobnej akcji dającej darmowy, próbny i wielomiesięczny dostęp do treści dostępnych w abonamencie. Jeśli któryś z tytułów się zdecyduje na takie działanie – poinformujemy Was o tym niezwłocznie.

Wyborcza.pl po raz kolejny organizuje konkurs stażowy dla studentów wszystkich kierunków studiów. Zwycięzcy, którzy najlepiej wykonają przygotowane zadanie, będą mogli wziąć udział w płatnym miesięcznym stażu w wybranej redakcji lub dziale. To doskonała okazja, by zdobyć wiedzę i praktyczne doświadczenie!

Staż

Do 30 grudnia 2021 r. można zgłosić się do konkursu „Masz staż” i wygrać staż w wybranym segmencie Wyborcza.pl:

• w redakcji „Wysokich Obcasów”,
• w wybranej redakcji lokalnej Wyborcza.pl,
• w redakcji Gospodarka,
• w serwisie Wyborcza.pl/BIQdata,
• w dziale SEO,
• w dziale UX,
• w dziale sprzedaży i projektów specjalnych,
• w dziale Foto,
• w dziale marketingu.

Jak wygrać staż w Wyborcza.pl?

Wystarczą 3 proste kroki:

1. Aktywuj prenumeratę Wyborcza.pl na stronie internetowej. Jeśli masz już prenumeratę Wyborcza.pl, ten krok możesz pominąć.

2. Wybierz miejsce, w którym chcesz odbyć staż, i wykonaj zadanie konkursowe. Listę zadań konkursowych oraz regulamin akcji znajdziesz na stronie.

3. Wyślij zgłoszenie do 30 grudnia 2021 roku na adres: maszstaz@wyborcza.pl.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury konkursowe wybierze nie mniej niż 9 najlepszych prac. Wyniki konkursu opublikujemy do 15 lutego 2022 r. W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich lat i kierunków studiów. Staż trwa 1 miesiąc i jest płatny.

W poprzedniej odsłonie akcji „Masz staż” w Wyborcza.pl do akcji przystąpiły aż 23 uczelnie. 200 studentów zawalczyło o możliwość odbycia praktyk w redakcjach lokalnych, w redakcji magazynu „Wysokie Obcasy”, w redakcji Gospodarka, w serwisie BIQdata oraz w dziale marketingu Wyborcza.pl. Z wszystkich otrzymanych 200 prac jury konkursowe wybrało 7 najlepszych. Autorzy zwycięskich zgłoszeń zostali przyjęci na płatny, 3-miesięczny dziennikarski staż w wybranej przez siebie redakcji.

Dodane przez: Agata Kreska

26 paź 2021

ostatnia modyfikacja: 19 lis 2021