Wydarzenia

Delegacja Wszechrosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Sprawiedliwości z wizytą na Uniwersytecie Wrocławskim

W minioną środę członkowie delegacji Wszechrosyjskiego Uniwersytetu Sprawiedliwości spotkali się z profesorem Adamem Jezierskim, rektorem Uniwersytetu Wrocławskiego.

Rektor opowiedział gościom o historii Uniwersytetu Wrocławskiego. Wspólnie zwiedzili również gmach główny Uczelni.

W trakcie pobytu delegacja wzięła udział w międzynarodowej konferencji naukowej „Prawne aspekty współpracy gospodarczej Polska-Europa-Wschód” oraz w seminarium dyskusyjnym z udziałem pracowników Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii.

W kwietniu 2019 r. została podpisana umowa o współpracy między Uniwersytetem Wrocławskim i Wszechrosyjskim Państwowym Uniwersytetem Sprawiedliwości.

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

30 maja 2019