Dla kogo jest program MOZART?

Do końca czerwca trwa nabór do X- jubileuszowej edycji naszego programu MOZART. Program wspiera partnerstwa naukowo – biznesowe, czyli projekty, które powstają dzięki współpracy naukowców z wrocławskich uczelni z lokalnymi firmami. Wrocławskie Centrum Akademickie chce zachęcić zarówno naukowców, jak i przedsiębiorców do wzięcia udziału w Programie, dlatego zaprasza na webinar, który odbędzie się we wtorek 1 czerwca o godz. 14.00.

LINK DO WEBINARU

W trakcie webinaru będzie można:

– uzyskać informacje o programie MOZART, procedurze składania wniosków i harmonogramie,

– spotkać się z kilkoma uczestnikami trwającej edycji Programu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami,

– uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z Programem

O programie MOZART opowiedzą:
– Tomasz Janoś – dyrektor Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi w UM, które koordynuje Program,
– Anna Gil – koordynator programu MOZART,

Zaproszeni goście

uczestnicy bieżącej edycji Programu:

– dr Izabela Wilczyńska – (Uniwersytet Przyrodniczy, Wydział Inżynierii Kształtowania Krajobrazu i Geodezji; Instytut Geodezji i Geoinformatyki), która w partnerstwie z wrocławską firmą GEOSTER, realizuje projekt „Wielosensorowe urządzenie do pomiaru parametrów drogi szynowej wraz z oprogramowaniem”.
– Aleksander Rau – prezes firmy GEOSTER Sp z o.o
– dr inż. Jerzy Łątka – Politechnika Wrocławska, Wydział Architektury, Katedra Architektury i Sztuk Wizualnych. Wspólnie z wrocławską firmą AKBIK Sp z o.o w realizuje projekt „Opracowanie projektu modułowego, prefabrykowanego domu energooszczędnego wykonanego z pro-ekologicznych materiałów”.

Pytania dotyczące Programu i uczestnictwa w nim można będzie zadawać podczas webinaru, ale zachęcamy też do wysyłania ich wcześniej na maila: anna.gil@um.wroc.pl. Prowadzący odpowiedzą na nie w trakcie spotkania.

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

28 maja 2021