Studenci / 23 Listopad

Dni Campus France – wszystko o studiach we Francji

Przygotuj ścieżkę kariery z językiem francuskim oraz program studiów z Agencją Campus France! Skorzystaj z porad, biorąc udział w spotkaniu w Alliance Française we Wrocławiu 23 listopada o godz. 14.00.

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce i Agencja Campus France zapraszają na spotkanie w ramach „Dni Campus France – Studia we Francji”, które zorganizowane zostaną od 7 listopada do 14 grudnia 2018 roku w blisko 20 miastach w całej Polsce.

Dni Campus France adresowane są do osób zainteresowanych budowaniem ścieżki kariery z językiem francuskim, studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego.

W programie: prezentacje pozwalające na przygotowanie ścieżki kariery oraz wybranie i zaplanowanie studiów we Francji, indywidualne porady, spotkania z absolwentami, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegółowy program spotkania we Wrocławiu w załączniku.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z polskimi uczelniami i liceami oraz siecią Alliance Francaise w Polsce.

Dodane przez: Aleksandra Draus

19 Lis 2018