Nauka

Do 20 marca trwa nabór do Międzynarodowej Letniej Szkoły Doktorskiej w Granadzie

Jeszcze tylko do 20 marca trwa nabór do udziału w Międzynarodowej Letniej Szkole Doktorskiej Badań nad Przedsiębiorczością, która odbędzie się w dniach 14-17 czerwca 2022 r. w Granadzie (Hiszpania) w ramach sojuszu Arqus.

Letnia szkoła w Granadzie ma na celu stworzenie doktorantom i naukowcom, badającym zjawisko przedsiębiorczości, możliwości poszerzenia wiedzy o przedsiębiorczości jako zjawiska społecznego. Program obejmie zagadnienia dotyczące przedsiębiorczości społecznej, roli kontekstu w badaniach nad przedsiębiorczością, tożsamości i płci w przedsiębiorczości, nierówność i przedsiębiorczość, a także zrównoważonego rozwoju i przedsiębiorczości.

W sesji poświęconej każdemu z ww. tematów uczestnicy będą mieli okazję przedyskutować aktualny stan wiedzy, powszechnie stosowane metody i teorie oraz potencjalne nowe kierunki badań. Szkoła letnia oferuje również uczestnikom możliwość nawiązania kontaktów z kolegami i czołowymi naukowcami w tej dziedzinie, poznania nowych kierunków myślenia, wspólnego uczenia się i wymiany pomysłów.

Prelegenci gościnni:

• Ted Baker (Rutgers University, USA).
  • Matthew Grimes (Cambridge University, Wielka Brytania).
  • Claire Leitch (Lancaster University, Wielka Brytania).
  • Miruna Radu-Lefebvre (Audencia Business School, Francja).
  • Jeffrey York (University Colorado Boulder, USA).

Rejestracja:  do 20 marca 2022 roku

Szczegóły dotyczące rejestracji oraz opłat wpisowych można znaleźć tutaj.

Dodane przez: Ewelina Kośmider

18 mar 2022