Strona używa plików cookies więcej

Studenci / Wydarzenia

Dodatkowe zapisy na szczepienia! (do 20 maja)

Jeśli jesteś studentem, doktorantem, pracownikiem Uniwersytetu Wrocławskiego, albo jesteś członkiem rodziny pracownika Uniwersytetu, który skończył 16. rok życia, od dzisiaj do 20 maja (do godziny 23.59) możesz zapisać się na szczepienie przeciwko Covid-19, które odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej we Wrocławiu przy Joliot-Curie. To okazja dla tych, którzy z różnych powodów dotąd nie zdążyli się zarejestrować.

LINK DO FORMULARZA

Podstawa prawna:

KOMUNIKAT Nr 60/2021 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 17 maja 2021 r. w sprawie dodatkowych zapisów na szczepienia przeciw COVID-19 dla zainteresowanych pracowników, doktorantów, studentów Uniwersytetu Wrocławskiego oraz członków rodzin pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego – w załączniku.

Osoba do kontaktu w sprawie szczepień:

Dawid Piekarski, kierownik Działu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej tel. 71/375 2489
e-mail: dawid.piekarski@uwr.edu.pl

Uwaga!

Jeśli wcześniej deklarowałeś/aś chęć zaczepienia, ale w międzyczasie udało Ci się umówić się na termin bardziej pasujący – albo jesteś już zaszczepiony/na – wtedy prosimy o poinformowanie Dyrektor Generalnej Uniwersytetu Wrocławskiego o tym fakcie. Chodzi o to, by nie blokować kolejki innym chętnym do szczepień: dyrektor.generalny@uwr.edu.pl

Dodane przez: Agata Sałamaj

17 maja 2021

ostatnia modyfikacja: 18 maja 2021