Doktoranci / Ludzie / Nauka / Wydarzenia

Doktoranci z UWr laureatami Studenckiego Programu Stypendialnego

Doktoranci Uniwersytetu Wrocławskiego otrzymali stypendia oraz wyróżnienia w ramach Studenckiego Programu Stypendialnego (Wrocławskie Centrum Akademickie), który ma za zadanie wspierać młodych i zdolnych ludzi oraz tworzyć dla nich atrakcyjne warunki rozwoju naukowego, a także służyć wsparciem w rozwijaniu ich pasji i talentów.

Oto lista nagrodzonych:

1. Pani Edyta Kania z Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego -Stypendium im. H. Steinhausa w zakresie nauk matematycznych;
2. Pan Bartosz Bednarczyk z Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego -Stypendium im. H. Steinhausa w zakresie nauk matematycznych;
3. Pani Katarzyna Kądziołka z Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska Uniwersytetu Wrocławskiego – Stypendium im. J. Mozrzymasa w zakresie badań interdyscyplinarnych;
4. Pani Aleksandra Kolanek z Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska Uniwersytetu Wrocławskiego – wyróżnienie Komisji Stypendialnej im. J. Mozrzymasa w zakresie badań interdyscyplinarnych;
5. Pan Manuel Peris Diaz z Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego Stypendium im. M. Borna w zakresie nauk fizycznych i chemicznych;
6. Pan Michał Naskręt z Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego Stypendium im. M. Borna w zakresie nauk fizycznych i chemicznych;
7. Pani Dorota Dudek z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego Stypendium im. M. Borna w zakresie nauk fizycznych i chemicznych;
1. Pan Jakub Suchodolski z Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego – Stypendium im. L. Hirszfelda w zakresie nauk biologicznych i medycznych.
8. Pani Olga Wójcicka z Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego – wyróżnienie Komisji Stypendialnej im. L. Hirszfelda w zakresie nauk biologicznych i medycznych.
9. Pani Magdalena Gibiec z Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego – stypendium im. W. Stysia w zakresie nauk humanistycznych i społecznych.
10. Pan Wojciech Ufel z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego – stypendium im. W. Stysia w zakresie nauk humanistycznych i społecznych.
11. Pan Marek Szajda z Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego – stypendium im. W. Stysia w zakresie nauk humanistycznych i społecznych.
12. Pan Paweł Kaczmarski – Koronkiewicz z Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego – wyróżnienie Komisji Stypendialnej im. W. Stysia w zakresie nauk humanistycznych i społecznych.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie WCA.

Dodane przez: Agata Sałamaj

6 Lis 2019