Dołącz do Międzynarodowej Orkiestry UWr!

Jeśli grasz na instrumencie i podoba Ci się myśl o muzykowaniu w wielokulturowym gronie, zgłoś się do Międzynarodowej Orkiestry UWr i zostań pierwszym polskim studentem, który dołączy do projektu!

Członkami orkiestry są studenci z różnych stron świata, których łączą studia na naszej Uczelni i miłość do muzykowania. Celem zespołu jest prezentowanie jak najszerszej publiczności piękna kulturowej różnorodności oraz budowanie dialogu i wspólnoty pomiędzy przedstawicielami różnych kultur i narodów. Projekt powstał w 2016 roku z inicjatywy Biura Współpracy Międzynarodowej UWr. Teraz pierwszy raz w swojej trzyletniej historii zespół zaprasza do współpracy polskich studentów.

Jeśli grasz na dowolnym instrumencie i chcesz wziąć udział w projekcie, zgłoś się na uwiorchestra@gmail.com i napisz, co studiujesz i na którym roku oraz na czym grasz. W wiadomości zwrotnej poinformujemy Cię o dacie i miejscu pierwszego spotkania. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji o projekcie na uniorchestra.com.

Dodane przez: Aleksandra Draus

6 maja 2019