Studenci / Wydarzenia

Dołącz do Zespołu Tańca Dawnego

Co łączy studentów chemii, biologii, historii albo polonistyki? Nauk ścisłych i humanistycznych? Wszyscy mogą zatańczyć razem w Zespole Tańca Dawnego Uniwersytetu Wrocławskiego!

Zespół jest organizacją artystyczną UWr, działamy od 2010 roku. Interesujemy się tańcem i kulturą dawnych epok, w naszym repertuarze znajdują się popularne angielskie kontredanse, tańce renesansu i baroku, od czasu do czasu sięgamy też po inne epoki. Nasi członkowie biorą udział w różnych warsztatach, regularnie współpracujemy z angielską reżyser teatralną, Jane Gingell. Organizujemy też spektakle, bale oraz inne wydarzenia związane z dawnym tańcem i kulturą.
Chciałabyś/chciałbyś spędzić ciekawie czas? Zatańczyć w historycznych kostiumach? A może lubisz szyć albo tworzyć rekwizyty i scenografię? Interesuje Cię bardziej strona aktorska? Przyjdź na próbę i zabaw się historią! Wszystkie informacje znajdziesz na naszym Facebooku oraz w wydarzeniu lub Instagramie.

Dodane przez: Agata Sałamaj

11 czerwca 2021