Strona używa plików cookies więcej

Prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI ZAKWATEROWANIA W DOMACH STUDENCKICH UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO W ROKU AKADEMICKIM 2021/2022 (plik pdf poniżej).

Zobowiązuje się studentów i doktorantów do śledzenia na bieżąco komunikatów i informacji pojawiających się na stronie internetowej UWr oraz do dostosowania się do wprowadzanych zmian.

Uniwersytet Wrocławski posiada pięć domów studenckich: Dwudziestolatka, Kredka, Ołówek, Parawanowiec, Słowianka.Wszystkie akademiki usytuowane są  w obrębie placu Grunwaldzkiego.

Uniwersytet Wrocławski nie prowadzi hotelu/hostelu. O miejsce w akademiku w pierwszej kolejności może ubiegać się osoba, która posiada status studenta/doktoranta UWr, lub uczestniczy w procesie dydaktycznym UWr. W przypadku wolnych miejsc, istnieje możliwość ubiegania się o miejsce w domu studenckim przez studentów innych uczelni wrocławskich.

Szczegółowe informacje dotyczące zakwaterowania znajdują się w zakładkach poszczególnych domów studenckich. Informacje o domach studenckich  można uzyskać pod numerem telefonu:+48 71 34 30 618, lub email: sprawystudenckie@uwr.edu.pl

 
Adresy
 
Cennik
 
D
Dwudziestolatka
 
S
Słowianka
 
Parawanowiec