Strona używa plików cookies więcej

Uwaga! Kolejny nabór do domów studenckich!

W TERMINIE 20.09-26.09.2018 WNIOSKI ON-LINE – PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI I ZALOGOWANIU SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ rejestracja.ds.uni.wroc.pl – SKŁADAJĄ:

– Kandydaci na studia II stopnia (uzupełniające magisterskie)studiów stacjonarnych i wieczorowych na Uniwersytecie Wrocławskim, .

– Kandydaci na studia III stopnia (doktoranckie) studiów stacjonarnych i wieczorowych na Uniwersytecie Wrocławskim, .

Lista osób zakwalifikowanych do zakwaterowania w domach studenckich w wyniku rozpatrzenia odwołań na rok akademicki 2018/2019 dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Harmonogram kwaterowania w domach studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego w roku akademickim 2018 dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu:+48 71 34 30 618, lub email: sprawystudenckie@uwr.edu.pl

Uniwersytet Wrocławski dysponuje pięcioma koedukacyjnymi domami studenckimi. Są to: Dwudziestolatka, Kredka, Ołówek, Parawanowiec i Słowianka.

Wszystkie usytuowane są w centrum Wrocławia w pobliżu Kampusu Grunwaldzkiego. Studenci kwaterowani są w pokojach jedno- i dwuosobowych, dodatkowo w Dwudziestolatce w pokojach trzyosobowych. We wszystkich akademikach jest dostęp do internetu, także bezprzewodowego.

W uniwersyteckich akademikach jest ok. 2000 miejsc. W przypadku, gdy liczba osób ubiegających się o przyznanie miejsca jest większa niż liczba wolnych miejsc, pierwszeństwo przysługuje studentowi studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (wieczorowych) znajdującemu się w trudnej sytuacji materialnej, któremu codzienny dojazd do uczelni uniemożliwiałby lub utrudniał studiowanie.

 
Domy Studenckie – adresy
 
Cennik
 
W
WAKACJE