Drzwi Otwarte 2019 WPAE. Fotorelacja

7 kwietnia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się kolejna edycja Drzwi Otwartych, jak co roku połączona z Grą Wydziałową. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wydarzenie rozpoczął prof. Karol Kiczka, Dziekan WPAE. Wydarzenie było doskonałą okazją dla maturzystów do zapoznania się z szeroką ofertą dydaktyczną Wydziału oraz zasadami rekrutacji. Motywem przewodnim tegorocznej edycji Gry Wydziałowej była zagadka kryminalna. Uczestnicy poznali szczegóły rywalizacji podczas otwierającej grę symulacji rozprawy sądowej, którą przeprowadzili studenci Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. Gracze zostali dobrani w grupy, które zmierzyły się z szeregiem zadań i zagadek, zgłębiając przy tym wiedzę z zakresu prawa, administracji, ekonomii czy kryminologii, jak i zapoznając się z praktycznymi aspektami i umiejętnościami istotnymi dla prawników lub ekonomistów. W tej edycji uczestnicy mieli wyjątkową okazję do rozwiązywania zadań z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości (VR) oraz urządzeń mobilnych.

Drzwi Otwarte WPAE UWr cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność oraz wspaniałą rywalizację podczas gry.

Dodane przez: Aleksandra Draus

15 Kwi 2019