Zapraszamy na Wirtualne Drzwi Otwarte w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędą się 22 maja w godzinach 15:00-17:15 (Facebook).

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną programy nauczania na kierunkach studiów realizowanych w Instytucie Filozofii, zasady rekrutacji, a także przegląd badań prowadzonych w IF. Studenci i doktoranci opowiedzą o tym, dlaczego warto zajmować się filozofią w ogólności, a profesor Artur Pacewicz w wykładzie zamknięcia – o tym, dlaczego w szczególności warto studiować filozofię starożytną. Podczas każdego z punktów programu będziemy zachęcali Państwa do zadawania pytań.

Do „zobaczenia” w wirtualnym Instytucie Filozofii!

22 maja, 15:00-17:15

1. Wprowadzenie

• Prezentacja programów studiów w Instytucie Filozofii – dr hab. Paweł Korobczak (Zastępca Dyrektora Instytutu ds. Dydaktycznych i Studenckich),
  • Zasady rekrutacji – dr Piotr Martin,
  • O badaniach naukowych w Instytucie Filozofii – dr Urszula Lisowska.

2. Panel studencko-doktorancki: Dlaczego warto studiować filozofię?

3. Wykład zamknięcia

• Dr hab. Artur Pacewicz (Zastępca Dyrektora Instytutu ds. Badań Naukowych), Dlaczego warto studiować filozofię starożytną?

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/144344357697057

dr Urszula Lisowska, urszula.lisowska2@uwr.edu.pl