budynek uwr

Drzwi Otwarte w Instytucie Germanistyki (17.04)

Kandydaci i kandydatki,  zapraszamy na Drzwi Otwarte w Instytucie Filologii Germańskiej, które odbędą się 17 kwietnia 2021 roku (sobota) o godz. 10.30 online w aplikacji MS Teams.

PROGRAM

10.30 –10.45 Powitanie gości oraz prezentacja Instytutu Filologii Germańskiej –dyrektor IFG UWr prof. dr hab. Tomasz Małyszek.
10.45 –11.00 Przedstawienie oferty dydaktycznej Instytutu Filologii Germańskiej – zastępca dyrektora ds. dydaktycznych IFG UWr dr Łukasz Bieniasz.
11.00–11.15 Przedstawienie zasad rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne – dr Agnieszka Zakrzewska-Szostek.
11.15–11.30 Prezentacja działających w IFG UWr kół naukowych,studenckiego czasopisma Elixiere oraz Teatru Dingsbums –dr Jan Pacholski.
11.30–12.00 Wykład pt. „Emil Krebs–genialny śląski poliglota” – dr Adam Gołębiowski.
12.00–12.30 Czas na pytania oraz rozmowy z pracownikami Instytutu Filologii Germańskiej UWr.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Kontakt ws. rejestracji: