Kandydaci / Wydarzenia

Drzwi Otwarte na Psychologii UWr – zobacz zapis!

Za nami drzwi otwarte w Instytucie Psychologii. Tym razem w trybie online.

Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim jest każdego roku najchętniej wybieranym kierunkiem przez kandydatów i kandydatki na studia. Ale jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem uczelni, czy kierunku, macie mnóstwo pytań i wątpliwości, albo chcecie poznać i posłuchać wykładowców, z którymi być może będziecie mieć zajęcia w Instytucie już od października, to serdecznie polecaliśmy udział w wirtualnych Drzwiach Otwartych. Co w programie? Były między innymi interesujące wystąpienia naszych naukowców! Poniżej zapis spotkania na youtube, a pod nim orientacyjny harmonogram:

1.  dr Joanna Piskorz – Powitanie
  2.  dr Kamila Madeja-Bień – Psychologia we współczesnym świecie. Obszary naszych zainteresowań
  3.  dr hab. Maciej Karwowski, prof. UWr – Co warto wiedzieć o kreatywności?
  4.  dr Agnieszka Nomejko – Dlaczego kochamy tak różnie? Typy miłości i ich konsekwencje dla związków
  5.  dr hab. Piotr Sorokowski, prof. UWr – W poszukiwaniu adaptacyjnych źródeł miłości

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

5 Mar 2021