Kandydaci / Wydarzenia

Drzwi Otwarte na Wydziale Matematyki i Informatyki (24.04)

Uniwersytet Wrocławski w swojej ofercie kierunków ma studia nie tylko humanistyczne, filologiczne czy społeczne, lecz także przyrodnicze i ścisłe i techniczne! Nasza informatyka magisterska w rankingu Perspektyw w roku 2020 zajęła pierwsze miejsce, a matematyka wysokie szóste spośród wszystkich uczelni publicznych, a trzecie spośród uniwersytetów! Jeśli myślicie o studiowaniu informatyki bądź matematyki na UWr, zachęcamy do wzięcia udziału w Wirtualnych Drzwiach Otwartych organizowanych przez Wydział Matematyki i Informatyki UWr, które odbędą się już 24 kwietnia o godzinie 11.00.

Wkrótce opublikujemy program wydarzenia, a tymczasem zapraszamy Was do śledzenia informacji w wydarzeniu na facebooku.

Dodane przez: Agata Sałamaj

9 kw. 2021