Wydarzenia / 22 Wrzesień

Dzień Otwarty na WPAE. Studia podyplomowe

Co robi archeolog na miejscu przestępstwa? Jak ma się rzeczywistość z seriali kryminalnych do praktyki ekspertów? I jakie są wartości dodane audytu wewnętrznego? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać podczas imprezy promującej szeroką ofertę studiów podyplomowych, szkoleń i kursów Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W ramach Dnia Otwartego na WPAE prelekcje poprowadzą prof. Maciej Trzciński, dr hab. Ryszard Jaworski, dr hab. Elżbieta Klat-Górska, Renata Pradela i Katarzyna Lenczyk-Woroniecka oraz Marzena Karpińska. Uczestnicy imprezy będą mogli porozmawiać z pracownikami sekcji studiów podyplomowych, skonsultować swoje CV z przedstawicielami Biura Karier UWr, a także spotkać się z naukowcami na co dzień zajmującymi się tematyką kryminalistyczną, zmianami prawnymi, zarządzaniem projektami czy audytem wewnętrznym. Gości powita dziekan WPAE, prof. dr hab. Karol Kiczka.

Dodatkową atrakcją Dnia Otwartego będzie spacer z przewodnikiem po gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego. Żeby wziąć w nim udział, należy wcześniej zarezerwować miejsce, wysyłając maila na adres: podyplomowe.wpae@uwr.edu.pl.

Dzień Otwarty na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii (budynek D, ul. Uniwersytecka 7-10) rozpocznie się w sobotę, 22 września, o godz. 11.00 i potrwa do godziny 15.00. Spacery po gmachu wystartują o godz. 12.00 i o godz. 13.00.

Szczegóły znajdziecie na stronie studiów podyplomowych i kursów dokształcających WPAE.

Dodane przez: Aleksandra Draus

19 Wrz 2018