Kandydaci / Studenci / Wydarzenia

Drzwi Otwarte online na Wydziale Fizyki i Astronomii

Jeśli interesują Cię studia z fizyki, astronomii lub informatyki stosowanej, weź udział w Drzwiach Otwartych online na Wydziale Fizyki i Astronomii UWr. Wydarzenie w formie Q&A będzie wyjątkową okazją do zadania pytań zarówno kadrze dydaktycznej, jak i studentom.

W odpowiedzi na sytuację epidemiologiczną i konieczność odwołania tradycyjnych drzwi otwartych pracownicy i studenci Wydziału Fizyki i Astronomii postanowili zorganizować sesję pytań i odpowiedzi online. Odbędzie się ona w sobotę 16 maja od godziny 10.00 do 11.30. Pytania można zadawać już teraz poprzez specjalny formularz – przejdź do formularza.

Wydział Fizyki i Astronomii oferuje 6 kierunków studiów:

Jeśli masz wątpliwości związane z kierunkiem studiów, programem nauczania, specjalnościami lub rekrutacją – nie wahaj się zapytać. Skorzystaj z wiedzy oraz doświadczenia osób, które wybór studiów mają już za sobą.

Przejdź do strony wydarzenia na Facebooku

Dodane przez: Aleksandra Draus

12 maja 2020