Kandydaci / Wydarzenia

Drzwi otwarte online w Instytucie Informatyki UWr

4 kwietnia 2020 roku w Instytucie Informatyki UWr odbyły się drzwi otwarte online. Jeśli nie udało Ci się być z nami tego dnia – nic straconego! Wciąż możesz obejrzeć film, w którym nasi pracownicy, studenci i absolwenci opowiadają o studiach informatycznych na UWr.

Zawód informatyka jest obecnie jednym z najbardziej perspektywicznych i pożądanych na rynku pracy. Uniwersytet Wrocławski kształci informatyków od ponad 40 lat, odnosząc przy tym wiele sukcesów. Nasi absolwenci robią kariery w firmach uchodzących za światowych liderów, takich jak Google, Microsoft czy Facebook.

Prowadzimy rekrutację na studia licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie na kierunku informatyka, Indywidualne Studia Informatyczno-Matematyczne (ISIM) oraz studia magisterskie Data Science w języku angielskim. Dowiedz się więcej na stronie instytutu.

Na studiach informatycznych oferujemy mocno zindywidualizowany program studiów, dlatego będziesz mógł u nas samodzielnie wybrać większość swoich przedmiotów. Dzięki temu w zależności od wiedzy i umiejętności możesz uczestniczyć w zajęciach na ambitnym i zaawansowanym poziomie już od pierwszego roku studiów lub stopniowo poznawać podstawy informatyki na zajęciach o poziomie początkującym. Oferowane naszym studentom przedmioty są prowadzone przez specjalistów z dużym doświadczeniem praktycznym.

Oglądaj drzwi otwarte Instytutu Informatyki UWr online

Dodane przez: Aleksandra Draus