Kandydaci / Wydarzenia

Drzwi Otwarte w Instytucie Dziennikarstwa (21.05)

Drzwi Otwarte w tym roku także w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej! Wydarzenie odbędzie się oczywiście online i będzie okazją do  poznania specyfiki studiowania dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz komunikacji wizerunkowej – kierunków, które co roku podczas rekrutacji cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Na Drzwi Otwarte zapraszamy już 21 maja. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Briefly.

Podczas eventu kandydaci i kandydatki będą mogli spotkać się z pracownikami Instytutu oraz zapoznać się z formalnymi zagadnieniami dotyczącymi m.in. procesu rekrutacji i wyboru konkretnej specjalności. Ponadto, dzięki prelekcjom wykładowców Instytutu oraz bezpośrednim rozmowom ze starszymi studentami, przyszli studenci będą mieli możliwość poczuć atmosferę Instytutu.

Drzwi Otwarte online to dzień spędzony na zadawaniu pytań i rozwiewaniu wszelkich wątpliwości, z którymi mierzą się wszystkie osoby stojące przed wyborem kierunek studiów. Jest to okazja nie tylko do poznania zasad studiowania w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, ale również ludzi, którzy ten Instytut tworzą.

Termin wydarzenia: 21.05.2021

Organizator: Koło Naukowe Briefly | opiekun koła dr Patrycja Rozbicka

Link do wydarzenia zostanie podany w późniejszym terminie.

Dodane przez: Agata Sałamaj

26 mar 2021