Nauka / Wydarzenia

Drzwi otwarte w Instytucie Psychologii

Psychologia to tradycyjnie jeden z najpopularniejszych kierunków na Uniwersytecie Wrocławskim. Jeśli jeszcze nie wiecie, na czym polega jego fenomen, będziecie mieli okazję przekonać się o tym już w najbliższy weekend.

„Czy korzystanie z Internetu może uzależniać?”, „Żyli długo i szczęśliwie… O (nie)trwałości związków”, „Czy wiesz, jak jesz? Psychologia jedzenia w teorii i praktyce”, „Być awatarem. Wirtualna rzeczywistość a psychologia percepcji ciała” – to tylko część tematów, jakie zostaną poruszone w trakcie wykładów i warsztatów w ramach zbliżających się dni otwartych w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Dawida 1). Udział w zaplanowanej na sobotę, 10 czerwca, imprezie zapowiedzieli m.in. dr hab. Piotr Sorokowski, dr hab. Ryszard Poprawa i dr Marta Kochan-Wójcik.

Dlaczego już teraz warto zarezerwować czas? Bo w trakcie drzwi otwartych każdy zainteresowany dowie się, jak to jest być studentem psychologii UWr. W przerwach między wykładami i warsztatami będzie też można zadać pytania dotyczące rekrutacji na ten kierunek – organizatorzy z pewnością odpowiedzą na każde z nich.

Jeśli nie uda wam się dotrzeć do Instytutu Psychologii w sobotę, a będziecie mieli ochotę poczuć atmosferę dni otwartych, wejdźcie o godz. 9.45 na fanpage Instytutu Psychologii. Rozpocznie się tam wówczas transmisja wykładu „Czy korzystanie z Internetu może uzależniać?” dra hab. Ryszarda Poprawy.

By wziąć udział w warsztatach, musicie – do 9 czerwca – zapisać się na stronie internetowej Instytutu Psychologii (znajdziecie tam również pełną listę zajęć; wszystkie bieżące informacje są również dostępne w wydarzeniu na Facebooku).

W ramach rozgrzewki przed sobotnimi drzwiami otwartymi zachęcamy Was do obejrzenia najnowszego spotu promocyjnego naszych psychologów – znajdziecie go w serwisie YouTube.

Dodane przez: Michał Raińczuk

5 Cze 2017