DŻAMP – rekrutacja do 8 sierpnia

„Dżamp" to jedyny w swoim rodzaju studencko-doktorancki obóz. Jego historia jest długa – odbyło się już trzynaście obozów i trzy wyjazdy "Dżampu Weekendowego". Jest też jedyną taką propozycją dla osób z niepełnosprawnością. "Dżampy" są inicjatywą Stowarzyszenia na rzecz równego dostępu do kształcenia „Twoje Nowe Możliwości”. Jest to alternatywa dla rajdów studenckich i obozów adaptacyjnych. Podczas takich przedsięwzięć trudno zabezpieczyć zróżnicowane potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Stąd pomysł wyjazdu, który pozwoli zasmakować studenckiego życia i będzie dostosowany do wszystkich, bez wyjątków.

Zespół ds. Obsługi Studentów i Doktorantów z Niepełnosprawnością UWr zaprasza do udziału w obozie. Tegoroczna edycja odbędzie się 22-28 sierpnia 2022 r. w hotelu Olimpic w Ustroniu. W programie obozu znalazł się cykl profesjonalnych szkoleń zakresu szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji społecznych i rozwoju zawodowego, pracy w zespole, negocjacji i mediacji, kreowania własnego wizerunku, zarządzania emocjami i sytuacjami stresowymi. Na terenie hotelu znajduje się basen, sauna, jacuzzi, boisko wielofunkcyjne. Osoby uczestniczące mają zapewnione pełne wyżywienie oraz dowóz na miejsce dostosowanym autokarem.

Żeby wyjechać na obóz, trzeba:

• krok 1: przesłanie wniosku (wypełniony i podpisany czytelny skan wniosku wraz z kopią orzeczenia o niepełnosprawności) na adres niepelnosprawni@uwr.edu.pl do 8 sierpnia 2022 r. (osoby, które ubiegają się o wyjazd wraz z asystentem wpisują w opisie wniosku uzasadnienie oraz imię i nazwisko asystenta) – warunkiem udziału w obozie jest otrzymanie pozytywnej decyzji rektora UWr (student ma możliwość zgłoszenia rezygnacji swojej lub asystenta do 10.08.2022 r.)
  • krok 2: rekrutacja zgodnie z wytycznymi organizatora – Stowarzyszenie Na Rzecz Równego Dostępu do Kształcenia „Twoje Nowe Możliwości” (adres biura naboru: ul. Grabiszyńska 163, lok. 210-215, 53-493 Wrocław; http://www.dzamp.org)

Dodane przez: Agata Kreska

2 sie 2022