Strona używa plików cookies więcej

NZS UWR

NZS od dziś na oficjalnej stronie Uniwersytetu Wrocławskiego! Dorobiliśmy się własnej zakładki i nie zawahamy się jej użyć. Będą się tu na bieżąco pojawiały informacje o większych i mniejszych akcjach, którymi aktualnie się zajmujemy oraz które zajmują nas.

Kim jesteśmy?

Niezależne Zrzeszenie Studentów to największa i najprężniej działająca organizacja studencka w Polsce. Funkcjonuje nieprzerwanie od 1980 r., zrzeszając około 5000 członków i prowadząc w swoich lokalnych oddziałach liczne projekty o charakterze regionalnym oraz ogólnopolskim.

Jako organizacja działająca przy Uniwersytecie Wrocławskim jesteśmy ciągle rozwijającą się jednostką, mocno wpisaną w życie i funkcjonowanie naszej uczelni. Jesteśmy grupą młodych ludzi odczuwających nieustanny głód zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania umiejętności, a przede wszystkim działania na rzecz Uniwersytetu oraz mieszkańców Wrocławia. Stanowimy czujny i brany pod uwagę głos przy podejmowaniu decyzji mających bezpośredni wpływ na społeczność akademicką. A przy tym wszystkim nie zapominamy o dobrej zabawie i zawieramy przyjaźnie na całe życie.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także do zaobserwowania fanpage’a na Facebooku oraz Instagramie.

 
Podsumowanie jesiennej rekrutacji do NZS UWr
 
W
Wampiriada
 
F
Festiwal Kreatywności Studenckiej
 
M
Movember
 
K
Konkurs literacki „Inny świat”