Strona używa plików cookies więcej

Studenci / Wydarzenia / 29 Maj

Dzień Świadomego Obywatela

Chciałbyś poczuć obywatelską moc? Zastanawiasz się, w jaki sposób działać społecznie? A może chciałbyś wcielić się w rolę polityka? Zapraszamy studentów i młodzież wchodzącą w dorosłość do udziału w Dniu Świadomego Obywatela w środę 29 maja.

Dzień składać się będzie z dwóch części:

Część 1 (obowiązują ZAPISY):
Gra „Parlament 2.0” – zostań politykiem jednego z ugrupowań i wraz z innymi zbuduj rząd, twórz relacje z mediami, zawieraj koalicje i głosuj nad ustawami. Ale uważaj – nie podejmuj pochopnych decyzji, bo zbliżają się wybory!
Gra prowadzona przez studentów zarządzania projektami społecznymi na UWr oraz członków Klubu Jagiellońskiego.

Część 2 (wydarzenie otwarte):
Wykład/warsztaty o działaniach społecznych z dr Małgorzatą Madej (Zakład Badania Aktywności Politycznej i Społecznej w Instytucie Politologi UWr) „Kanały aktywności obywatelskiej na poziomie sublokalnym”

Wydarzenia odbędą się w Auli B Instytutu Politologii UWr | budynek 2/3 na Kampusie Wydziału Nauk Społecznych, Koszarowa 3.

Projekt ma na celu poszerzenie wiedzy i świadomości społecznej młodych ludzi. „Dzień Świadomego Obywatela” organizuje nieformalna grupa studentów I roku zarządzania projektami społecznymi „Ptaszek w kratce”. Projekt pod patronatem honorowym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Szczegóły znajdziesz na Facebooku.

Dodane przez: Aleksandra Draus

20 maja 2019

ostatnia modyfikacja: 30 maja 2019