Doktoranci / Studenci / Wydarzenia

Dzień z NAWA na UWr

5 listopada w Oratorium Marianum odbyło się spotkanie z cyklu Dzień z NAWA skierowane do doktorantów, przedstawicieli kadry akademickiej oraz administracyjnej zajmujących się międzynarodową wymianą akademicką.

Spotkanie to miało na celu przybliżenie oferty programowej Agencji, głównych założeń i zasad realizacji programów oraz wsparcie aktywności przedstawicieli kadry akademickiej i doktorantów w konkursach indywidualnych. Pracownicy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej przybliżyli społeczności akademickiej Wrocławia ofertę programów dla naukowców i doktorantów chcących wyjechać do ośrodków zagranicznych (Program im. Bekkera, Program im.Iwanowskiej) oraz przyjeżdżających do uczelni polskich (Program im. Ulama, Polskie Powroty), jak również ofertę programów dla instytucji (programy PROM, STER, Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe, Katamaran, Promocja Zagraniczna, Welcome to Poland).

Dodane przez: Michał Raińczuk

12 Lis 2019