[3.09.2021] Komunikat w sprawie audytu oświadczeń

Szanowni Państwo,

w okresie wakacyjnym został przeprowadzony audyt oświadczeń zamieszczonych w repozytorium. Wszelkie uwagi zostały przekazane wydziałom.

Proszę o uporządkowanie do 30 września 2021 r. zawartości katalogów z oświadczeniami nr 1 oraz nr 2. W szczególności proszę o sprawdzenie kompletności oświadczeń. W przypadku oświadczeń zawierających dopiski osób trzecich należy je usunąć i ponownie zeskanować oświadczenia bez dopisków.

Od 1 października 2021 r. zostanie zamknięty dostęp do praw edycji katalogów z oświadczeniami nr 1 oraz nr 2 i zarządzać nimi będzie Sekcja Zarządzania i Monitoringu Badań.

Otrzymają Państwo nowe adresy do katalogów  z oświadczeniami nr 3, które nadal powinny być na bieżąco uaktualniane przez wydziały.

W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt z Sekcją Zarządzania i Monitoringu Badań: badania@uwr.edu.pl.