Wydarzenia / 29–31 Marzec

Festiwal Dni Podróżnika. Prelekcje, warsztaty, konkursy

Trzy dni wypełnione opowieściami i prezentacjami zdjęć z przeróżnych zakątków świata, a do tego konkursy z nagrodami, podróżnicze afterparty i wiele innych atrakcji. Wszystko to czeka na uczestników Festiwalu Dni Podróżnika, który 29 marca rozpocznie się na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Festiwal Dni Podróżnika organizowany jest przez Klub Podróżników BIT, działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Kolejna edycja imprezy odbędzie się w dniach 29-31 marca. W tym roku o swoich wędrówkach opowiedzą m.in. Tomasz Michniewicz, Monika Masaj, Mateusz Waligóra i Artur Czermak. Na festiwal może przyjść każdy, nie tylko studenci. Wstęp jest wolny.

Więcej informacji można znaleźć na stronach Klubu Podróżników BIT, Festiwalu Dni Podróżnika oraz na Facebooku.

Dodane przez: Michał Raińczuk

28 Mar 2019