Studenci / Wydarzenia

Festiwal Kreatywności Studenckiej – Zanurz się w literaturze

Festiwal Kreatywności Studenckiej to jeden z projektów organizowanych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest to cykl bezpłatnych warsztatów, debat oraz spotkań z inspirującymi osobami. Ideą Festiwalu jest propagowanie różnych form sztuki, udostępnianie studentom profesjonalnej wiedzy z zakresu działań artystycznych, a także promowanie uczestnictwa w życiu kulturalnym Wrocławia. Motywem przewodnim nadchodzącej edycji jest literatura – jej różne gatunki oraz etapy powstawania.

Program Festiwalu Kreatywności Studenckiej

9 stycznia (środa) o 16:00 – warsztaty z kolażu i poezji prowadzone przez Muzeum Pana Tadeusza
10 stycznia (czwartek) o 17:00 – spotkanie z wydawnictwem Zaklęty Papier
11 stycznia (piątek) o 16:00 – warsztaty z prawa autorskiego prowadzone przez Krzysztofa Siewicza z Fundacji Nowoczesna Polska
12 stycznia (sobota) o 11:00 – sesja RPG, akcja wymiany książek oraz gra miejska; o 15:00 – warsztaty z tworzenia komiksów prowadzone przez Pawła Rzodkiewicza i Tomasza Woroniaka
13 stycznia (niedziela) o 15:00 – ogłoszenie wyników konkursu literackiego „Inny świat”; o 16:00 – spotkanie autorskie z Jurkiem Zielonką
14 stycznia (poniedziałek) o 16:30 – warsztaty z twórczego pisania prowadzone przez dr. Pawła Bernackiego
15 stycznia (wtorek) o 17:00 – spotkanie autorskie z Magdaleną Kostyszyn
16 stycznia (środa) o 16:30 – warsztaty z pisania recenzji literackich prowadzone przez Jakuba Sobieralskiego

Wszystkie wydarzenia odbywać się będą na terenie Uniwersytetu Wrocławskiego oraz w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na stronę wydarzenia oraz na fanpage Festiwalu Kreatywności Studenckiej.

Dodane przez: Elżbieta Kołtun

3 Sty 2019