Nauka / Studenci / Wydarzenia

Giełda Kół Naukowych. Zobacz zdjęcia

15 listopada ma Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się kolejna edycja Giełdy Kół Naukowych.

W ramach cyklicznej imprezy popularyzującej naukę i promującej działalność funkcjonujących na uczelni kół naukowych zawsze można poznać studentów z najbardziej aktywnych zespołów i dowiedzieć się więcej o ich dotychczasowych osiągnięciach i pomysłach na przyszłość. To także doskonała okazja, by wziąć udział w wyjątkowych pokazach, dyskusjach i konkursach.

Gratulujemy wyróżnionym podczas giełdowego konkursu kołom naukowym – w kategorii nauk ścisłych (Koło Naukowe Chemików „Jeż”, które najbardziej zaimponowało również publiczności, Studenckie Koło Naukowe Geologów UWr, Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologów) oraz w kategorii nauk humanistycznych (Studenckie Koło Naukowe Archeologów, Zespół Tańca Dawnego Uniwersytetu Wrocławskiego, Koło Naukowe Miłośników XIX wieku im. prof. Tadeusza Żabskiego).

Więcej dowiecie się ze strony Rady Kół Naukowych, organizującej Giełdę. A jak było podczas tegorocznej edycji? Zobaczcie naszą fotorelację.

Dodane przez: Michał Raińczuk

25 Lis 2019